Aktuality Dětské oddělení Dospělé oddělení Historie Služby Knihovní řád Nové knihy Akce Fotogalerie Zaměstnanci Online katalog

Aktuality

28.04.2021 -
Městská knihovna Uničov po nucené pauze znovu otevře své vnitřní prostory

Vážení čtenáři, Městská knihovna Uničov po nucené pauze znovu otevře pro čtenáře své vnitřní prostory od pondělí 3. května (běžná provozní doba) v režimu zpřísněných protiepidemických opatření. Do prostor knihovny bude mít přístup vždy maximálně 10 osob. Je nutná desinfekce rukou, ochrana dýchacích cest (respirátor) a dodržování rozestupů. Veřejný internet prozatím nebude zpřístupněn.

Knihy je možno i nadále objednávat telefonicky na telefonním čísle 585 054 428, e-mailem (knihovna.unicov@seznam.cz) nebo prostřednictvím online katalogu: https://unicov-katalog.koha-system.cz/vufind/ .

K vracení knih můžete využít biblioschránku umístěnou u bočního vchodu do knihovny.

Těšíme se na vás16.04.2021 -
Uzavření vnitřních prostor Městské knihovny Uničov

Vážení čtenáři,
z důvodu vyšší nemocnosti bude Městská knihovna schopna zajišťovat pouze výpůjčky předem objednaných knih přes výdejové dveře (boční vchod knihovny), a to v době:

Po: 9-12, 13-17 hodin
Út:  9-12, 13-16 hodin
St:      zavřeno
Čt:  9-12, 13-17 hodin
Pá: 9-12, 13-15 hodin

Knihy je možno objednávat telefonicky na telefonním čísle 585 054 428, e-mailem (knihovna.unicov@seznam.cz) nebo prostřednictvím online katalogu: https://unicov-katalog.koha-system.cz/vufind/ . K vracení knih můžete využít biblioschránku umístěnou u bočního vchodu do knihovny. Tento režim bude platný do odvolání.
Děkujeme za pochopení14.04.2021 -
Uzavření vnitřních prostor Městské knihovny Uničov

Vážení čtenáři,
 z personálních důvodů jsme nuceni uzavřít po zbytek týdne vnitřní prostory Městské knihovny. Předem objednané knihy si budete moci vyzvednout pouze přes výdejové dveře (boční vchod knihovny), a to v době:

  • čtvrtek 15. dubna: 9-12, 13-17 hodin
  • pátek 16. dubna: 9-12, 13-15 hodin

O upravené provozní době knihovny vás budeme informovat v závěru tohoto týdne.

 

Děkujeme za pochopení08.04.2021 -
Městská knihovna Uničov znovu otevře pro čtenáře své vnitřní prostory

Městská knihovna Uničov znovu otevře pro čtenáře své vnitřní prostory od pondělí 12. dubna 2021 (běžná provozní doba), a to v režimu zpřísněných protiepidemických opatření. Do prostor knihovny bude mít přístup vždy maximálně 10 osob. Je nutná desinfekce rukou, ochrana dýchacích cest (respirátor) a dodržování rozestupů. Prozatím nebude zpřístupněn veřejný internet.

Knihy je možno i nadále objednávat telefonicky na telefonním čísle 585 054 428, e-mailem (knihovna.unicov@seznam.cz) nebo prostřednictvím online katalogu: https://unicov-katalog.koha-system.cz/vufind/

K vracení knih můžete využít biblioschránku umístěnou u bočního vchodu do knihovny.19.03.2021 -
NOVÁ SLUŽBA MěK Uničov - Kniha z knihovny

Městská knihovna Uničov nabízí čtenářům novou službu. Objednávku knih na https://www.knihazknihovny.cz/.  Výhodou je velký výběr knih za příznivé ceny bez poštovného.

Jak funguje Kniha z knihovny:
1.
Kupte online na https://www.knihazknihovny.cz/ . Pokud zde vaše knihovna není, kontaktujte ji (nebo nám zašlete email na info@knihazknihovny.cz)

2. Vaše místní knihovna vám knihu objedná. Objednávku zpracovává knihovna společně se svým nákupem knih do fondu.

3. Po doručení knihy do knihovny vám zašleme avízo k odběru. Kniha bude vydána tomu, kdo se prokáže heslem (kód zašleme do mailu).

4. Přijďte si vyzvednou svou knihu do knihovny. Osobní odběr vždy ZDARMA.<< prvn    < pedchoz    dal >    posledn >>